WYKAZ DORADCÓW METODYCZNYCH

 

PODN W MŁAWIE
W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

 

  Imię i nazwisko/ dyżur konsultacyjny Zakres

Miejsce

konsultacji

Kontakt
 

Agnieszka Pietrzak

środa 12.45 – 13.30, piątek 14.00 – 18.00

muzyka

PODN Mława

Tel. PODN: 23/654-3247
e-mail: a.pietrzak@podnmlawa.pl
 
 

Mariola Szczepkowska
Czwartek – 14.00-14.45

poniedziałek 14.30 – 15.30

doradca metodyczny
chemii i fizyki
PODN Mława Tel. PODN: 23/654-32-47
e-mail: m.szczepkowska@podnmlawa.pl
 

Anna Wiśniewska

    środa       9.45 – 11.15

piątek  14.00 – 17.00

doradca metodyczny
język angielski
 
PODN Mława Tel. PODN: 23/654-32-47
e-mail:a.wisniewska@podnmlawa.pl
  Jolanta Dębska
Czwartek – 14.00-14.45
doradca metodyczny
edukacji wczesnoszkolnej
 
PODN Mława Tel. PODN: 23/654-32-47
e-mail: j.debska@podnmlawa.pl
 

Mariusz Sobotka
Czwartek – 14.00-14.45

 

doradca metodyczny
informatyki 
PODN Mława Tel. PODN: 23/654-32-47
e-mail:m.sobotka@podnmlawa.pl
 

Jolanta Olkowska
poniedziałek 14.00 – 17.45

wtorek 12.30 – 13.45

doradca metodyczny
język polski
PODN Mława  Tel. PODN: 23/654-32-47
e-mail: : j.olkowska@podnmlawa.pl
 

 

Anna Paszko

Czwartek – 14.00-17.30

Piątek 13-15.15

 

doradca metodyczny
matematyki
PODN Mława Tel. PODN: 23/654-32-47
e-mail: matematyka@podnmlawa.pl
 

 

 

 

 

 

 

 
 

Arkadiusz Dłubisz
Środa – 13.45-14.30

 

doradca metodyczny
wychowania fizycznego
PODN Mława Tel. PODN: 23/654-32-47
e-mail: wf@podnmlawa.pl
 

 Maciej Matusiak
Czwartek – 15.00-17.00

Piątek - 15.00-17.00

 

 Kształcenie zawodowe, Informatyka PODN Mława

Tel. PODN: 23/654-32-47

m.matusiak@podnmlawa.pl

 

Aneta Olczak

 

 

 

 

 

Dariusz Kozłowski

wtorek 11.40-12.30

środa 11.40-12.40

Izabela Jeziorska

 

 

 

 

 

 

kształcenie specjalne

Historia. Wiedza o społeczeństwie

Wychowanie przedszkolne

 

 

PODN Mława

 

 

PODN Mława

 

Tel. PODN: 23/654-32-47

email: a.olczak@podnmlawa.pl

 

 

Tel. PODN: 23/654-32-47

d.kozlowski@podnmlawa.pl



wytworzył: Bogdan Kamiński
opublikował: Bogdan Kamiński
data wytworzenia: 01.07.2013 20:51.13
data publikacji: 02.07.2013 22:52.49
data aktualizacji: 30.06.2020 13:20.05
odsłon: 1719
PODN Mława
2013 © bip.podnmlawa.pl
Strona głównaDyrektor Rejestr zmian tel.(023) 654-32-47
ul. Reymonta 4
06-500 Mława